Biuro: 14 670 32 06

Urszula: 509 321 252
Łukasz: 692 996 349
Zenon: 600 776 262
Joanna: 698 189 996
ul. Fredry 27/32
(blisko Starostwa Powiatowego)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa, Piątek:
od 9:00 do 16:00
Zapisy telefonicznie
lub przez formularz

E-MAIL OSK:

OSKSALEM@WP.PL
95 1050 1836 1000 0090 9049 8164
INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

SALEM” jako Ośrodek Szkolenia Kierowców powstał na terenie województwa podkarpackiego w Dębicy już w roku 1985.

Tą nieco tajemniczą i oryginalną nazwę ośrodek nie zawdzięcza słynnym czarownicom lecz miastu o tej samej nazwie. W jednym z najwcześniejszych wywiadów udzielonych do Gazety Dębickiej - Echo Załogi, 18.06.1993r – można było przeczytać „Salem było to miasto starohaldejskie na miejscu dzisiejszego Jeruzalem a jego nazwa oznaczała że jest to miasto pokoju”. Mimo upływu lat i zmian jakie nastąpiły nadal kierujemy się prostą ale jakże cenioną dla nas zasadą aby nasz ośrodek był szkołą spokoju, zaufania kursanta do instruktora i instruktora do kursanta.

Jak wiele innych firm przechodziliśmy zarówno wzloty jak i upadki. Z pośród Ośrodków Szkolenia Kierowców z tych lat jesteśmy jednym z najstarszych. Nigdy nie byliśmy nastawieni na zysk i karierę ale na dobrą edukację kursantów którzy nam zaufali. Każdego kursanta staramy się traktować indywidualnie dzięki czemu możemy dopasować odpowiednie i najbardziej skuteczne dla każdego z nich metody szkolenia. Rozumiemy że każda osoba jest inna i tak należy ją traktować.

Od samego początku naszą główną misją było i pozostało przede wszystkim nauczyć naszych kursantów bezpiecznie i pewnie jeździć. Należy pamiętać że zdanie egzaminu jest tylko połową sukcesu, to co daje pełen sukces to bezpieczna jazda po egzaminie, radzenie sobie za kierownicą gdy nie ma już zupełnie nikogo kto mógłby pomóc i uratować sytuację.

Ośrodek już od wielu lat jest szanowany w społeczeństwie i wśród egzaminatorów za wiedzę jaką w czasie szkolenia przekazujemy przyszłym kandydatom na kierowców. Zawsze staraliśmy się wychodzić naprzeciw naszego kursanta dając mu swobodę wyboru instruktora a także miasta wojewódzkiego w którym pragnął zdawać egzamin udzielając mu jednocześnie wsparcia i niezbędnej rady. Im dłużej działaliśmy na rynku tym o wiele bardziej rozumieliśmy potrzeby naszych kursantów, dlatego właśnie zaczęliśmy sprowadzać najwyższej jakości pomoce dydaktyczne (książki, płyt ) oraz rozszerzyliśmy działalność do Kat. B1 i AM kierując się potrzebą najmłodszych kierowców a także zakupując pojazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Naszymi kursantami od wielu lat są mieszkańcy Dębicy, Rzeszowa i okolic ale również bardzo często Tarnowa, Mielca, Krosna i Jasła ceniąc profesjonalizm i miłą atmosferę w jakiej odbywają się zajęcia.

Tradycja i profesjonalizm to nasze atuty dzięki czemu od lat, niezmiennie znajdujemy się na szczycie rankingów zdawalności szkół jazdy.

Dla wielu z naszych kursantów egzamin to tylko raz – pamiętaj o tym. Stresu wywołanego egzaminem i samym szkoleniem nie da się uniknąć, jedyne co możemy ci dać to fachowe przygotowanie. I to właśnie dajemy. Rażąco niskie ceny jakie proponują inne szkoły jazdy nie przekładają się na jakość i solidność proponowanych usług. Dlatego zamiast kierować się ceną kieruj się jakością - taniej cię to wyjdzie.

 

 

 

 

W roku 2014 po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców pod względem zdawalności dzięki zaufaniu i wytrwałości naszych kursantów.

 

 

 Jednym z naszych celów jest nieustanny rozwój aby ułatwić naszym kursantom pozytywnie przejść przez trudy egzminu państwowego. Udawadniamy że zdanie egzaminu na prawo jazdy wcale nie jest takie trudne. W tym celu przystosowaliśmy nasze samochody pod egzaminy dzięki czemu nasi kursanci jako jako jedni z pierwszych na podkarpaciu mogą zdawać egzaminy państwowe na samochodach szkoleniowych!