Biuro: 14 670 32 06

Urszula: 509 321 252
Łukasz: 692 996 349
Zenon: 600 776 262
Joanna: 698 189 996
ul. Fredry 27/32
(blisko Starostwa Powiatowego)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa, Piątek:
od 9:00 do 16:00
Zapisy telefonicznie
lub przez formularz

E-MAIL OSK:

OSKSALEM@WP.PL
95 1050 1836 1000 0090 9049 8164
KATEGORIA AM

Kategoria AM

 

A więc w skrócie:

a) możliwość poruszania się motorowerem,
b) możliwość poruszania się czterokołowcem lekkim.

 

Definicja motorowera: pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;

Definicja czterokołowca lekkiego: czterokołowiec, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;

 

Najważniesze informacje o kursie:

Kurs rozpocząć można trzy miesiące przed ukończeniem 14-ego roku życia a do samego egzaminu podejść miesiąc przed czternastymi urodzinami.
Cena kursu podstawowego zawiera 10 godzin zajęć teoretycznych i 10 godzin jazdy praktycznej oraz bezpłatne egzaminy wewnętrzne.

• Jazdy praktyczne odbywają się na placu ośrodka oraz po mieście trasami egzaminacyjnym pod okiem cierpliwej i wykwalfikowanej kadry instruktorów.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykładów z równoczesnym wykorzystaniem nowoczesnych technik nauczania - e-learning.

Istnieje również możliwość odbycia części teoretycznej eksternistycznie (pytaj o szczegóły w biurach OSK).

• W biurze ośrodka po cenach hurtowych znajdują się również do nabycia materiały dydaktyczne.

• Szkolenie odbywa się na motorowerze Romet Ogar 900 oraz Pony a więc takim samym jakim dysponuje MORD.

• OSK Salem na życzenie kursanta wypożycza pojazd szkoleniowy na czas egzaminu państwowego dzięki czemu zdajecie na tych samych pojazdach na których się uczycie.

 

 

!!! To nas wyróżnia od konkurencji !!!

  1. Wysoka zdawalność niezmiennie od lat a szkolimy od 1986r!
  2. Wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego z kursantów dzięki czemu nie zaginiesz w tłumie!
  3. Eko-driving - dzięki długoletniemu doświadczeniu ów zagadnienie nie jest nam obce.
  4. Egzamin państwowy zdajesz na pojazdach szkoleniowych - Uczysz się i zdajesz na tym samym pojeździe na którym będziesz miał egzamin państwowy!! - mniej stresu oznacza lepszy wynik egzaminu.
  5. Płatność za kurs w ratach (nie oprocentowanych) - pierwsza rata 100 zł. - nie musisz wpłacać całości przy zapisie aby przystąpić do kursu.

 

Kat. AM wychodzi naprzeciw wszystkim tym którzy muszą z dalsza dojeżdżać do miasta lub szkoły. Zamiast stać na przystanku i czekać na autobus który często nie przyjeżdża lub jechać rowerem zrób sobie prawo jazdy kat. AM. Rodzicu!! - zapewnij swoim pociechą bezpieczne szkolenie dzięki któremu zapozna się z przepisami ruchu drogowego oraz sytuacjami które mogą czekać go na drodze podczas jazdy skuterem.

 

Pod spodem prezentujemy przykładową trasę z egzaminu państwowego na kat. AM w Rzeszowie.

                 

Dla wielu z naszych kursantów egzamin to tylko raz.

Pamiętaj o tym szukając szkoły jazdy. Kieruj się długoletnim doświadczeniem i profesjonalizmem, a nie tylko niską ceną. Zdecydowanie taniej cię to wyjdzie.   

 

Jak zapisać się na kurs?

Zapisu można dokonać po wypełnieniu krótkiego formularza na naszej stronie, telefonicznie lub bezpośrednio w biurze osk. Aby zapisać się na kurs należy podać swój nr PKK oraz PESEL.

 

Co to jest PKK?

PKK czyli Profil Kandydata Kierowcy. Aby go wyrobić należy zgłosić się do właściwego ze względu na miejsce zameldowania Wydziału Komunikacji z następującymi dokumentami.

  • Ważne orzeczenie lekarskie.
  • Jedno zdjęcie takie jak do dowodu (3,5x4,5cm)
  • Jeśli jesteś niepełnoletni należy dostarczyć oświadczenie podpisane przez rodzica lub opiekuna stwierdzające zgodę na przystąpienie do kursu. Ów oświadczenie można nabyć w Wydziale Komunikacji.
  • Uzupełnić krótki i prosty wniosek o wydanie prawa jazdy który również znajdziecie w Wydziale Komunikacji.
  • Mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

 

Po uzyskaniu PKK zapraszamy bezpośrednio do biura ośrodka lub prosimy o zgłaszanie swojej chęci udziału w kursie telefonicznie albo przez naszą stronę WWW po wypełnioniu prostego formularza.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z utworzeniem PKK zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt telefoniczny a z przyjemnością będziemy służyć radą i pomocą.